İlginizi Çekebilir

Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Tunç, Öğretmen ve öğrencilerle biraraya geldi.

Kaymakam Mehmet Tunç,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahan İke ile beraber 2021-2022 Eğitim Öğretim yılının başlaması ile birlikte ilçemizde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ortaokulunu ziyaret etti.

Öğretmen ve Öğrenciler ile bir araya gelen Kaymakam Tunç,”okullarda alınması gereken tüm hijyen tedbirlerinin alınmasına Kaymakamlık ve Cizre Belediyesi olarak destek vereceğiz, sağlıklı ve güvenli bir eğitim ortamının oluşturulması için azami hassasiyet göstereceğiz”dedi.

Kaymakam Tunç, “öğrencilerin kendilerine hedef koymalarını, sene boyunca planlı programlı çalışmalarını, kendilerine öğretmenlerine ile arkadaşlarına, ebeveynlerine karşı saygılı olmaları yönünde nasihatlarda bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürüne haftada belirlenen 2 gün İlçedeki tüm okullarda kitap okuma saati olmasının talimatını veren Kaymakam Tunç, daha sonra öğretmenlerle bir araya gelerek yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını temennisinde bulundu. Mesleğe yeni atanan öğretmenlere görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

 

EĞİTİM 9.09.2021 18:28:00 169 0

CİZRE KAYMAKAMI TUNÇ, EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINDA ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Tunç, Öğretmen ve öğrencilerle biraraya geldi.