Cizre,Haber,Gelişme,Son dakika,Spor,Cizre Haberleri,Cizre Spor,Cizre Serhat Spor,Botan,Mem U Zin,Nuh Tufanı,Nuh Peygamber,Şırnak,Cudi Dağı,Nuhun Gemisi,

İlginizi Çekebilir

Cizre Belediyesi İlçe genelinde başlatmış olduğu Çalışmalara aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri parklarda, Nehir yataklarında, şehir merkezinde ve tüm mahallelerde sivrisinek ve haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Belediye, Çevre ve Hayvan Dostu Belediyecilik anlayışı ile arta kalan yemekleri sokak hayvanlarına ulaştırıyor.

Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Cadde üzerindeki orta refüjlerde ve parklarda bulunan çim ile ağaç sulama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Atatürk parkında, çim biçme, bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdi.

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğünce, İlçemiz genelinde sivrisinek ve haşerelere karşı başlattığı ilaçlama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekiplerimiz her gün farklı mahallelerde ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye "Daha Temiz ve Daha Yaşanılabilir Bir Cizre" sloganıyla başlattığı temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ''Sivil Şehit Eski Muhtar Mehmet Zeki Macartay Çocuk Parkında'' kilit parke döşeme ve peyzaj çalışması gerçekleştiriyor.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İlçemiz genelinde kilit parke ve beton yama çalışması gerçekleştiriyor.

 

 

YEREL 20.07.2022 18:12:00 519 0

CİZRE BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

Cizre Belediyesi İlçe genelinde başlatmış olduğu Çalışmalara aralıksız bir şekilde devam ediyor.