Cizre,Haber,Gelişme,Son dakika,Spor,Cizre Haberleri,Cizre Spor,Cizre Serhat Spor,Botan,Mem U Zin,Nuh Tufanı,Nuh Peygamber,Şırnak,Cudi Dağı,Nuhun Gemisi,

İlginizi Çekebilir

Cizre Belediyesi Küçük Sanayi Sitesinde başlattığı kilitli parke döşeme ve yol yapım çalışması kapsamında 40 bin metrekare kilit parke taşı döşeyerek çalışmalarını tamamladı.

Cizre Küçük sanayi sitesi yapı kooperatif Başkanı Halil Geleri; “148 esnaf yol yüzünden çok mağdurdu ve bu mağduriyetten vatandaşlarımızda epeyce şikayetçiydi. Vatandaşlarımız sanayi sitemize 1 arıza onarımı için geldiklerinde 2-3 arıza ile karşı karşıya kalıyordu. Bu konuda Allah razı olsun Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Davut Sinanoğlu’na gereken başvurularımızı yaptık. Kendisinin vermiş olduğu talimat ile sanayi sitemizde yaklaşık 40 bin metrekarelik alana parke taşı döşeme çalışması gerçekleşti. Bu çalışmadan dolayı esnaflar ve sanayi yönetimi olarak memnuniyetimizi belirtiyor, kendisine şükranlarımızı sunuyoruz. Dolgu malzemesinden tutun karayollarının ön gördüğü 10’luk parke taşı döşemesine kadar ve kendisinin de sık sık gelip kontrol etmesiyle birlikte, Belediyemiz Fen işleri müdürlüğüne bağlı ekiplerin kontrolünde mükemmel bir iş çıktı. Yapılan bu hizmette başta Sayın Valimiz Ali Hamza Pehlivan olmak üzere Cizre Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Davut Sinanoğlu, tüm kurum müdürlerimize ve Belediye personellerimize esnaflığımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Sanayi esnaflarından Tevfik Yanar; “Eskiden yollarımız çok kötü durumdaydı, Sanayi sitemizin kapısı 1 taneydi müşterilerimiz bunun için de çok şikayette bulunuyordu, Sanayi sitemizin tek kapı olması giriş çıkışlar için çok zorluklar yaşanıyordu, yeni yapılan bu kapı çok iyi oldu. Müşterilerimizde artık çok memnun emeği geçenlerden Allah razı olsun ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.” Dedi.

Vatandaşlardan Mahmut Dilce; “Sanayi Sitemizde yapılan parke taşı döşeme çalışmalarında emeği geçen Belediye Başkanımıza ve Küçük sanayi sitesi yönetimimize teşekkür ediyoruz. Bu çalışmalar yılardır sorun teşkil ediyordu, çok şükür bu yol sorunu arık çözüme kavuştu.” Dedi.

Sanayi esnaflarından Enes Mustafa oğlu; “Eskiden yollarımız çukur ve toz içindeydi, çok şükür Belediye Başkan vekilimiz ve Sanayi Sitesi Başkanımızın girişimiyle bu yol sorun olmaktan çıktı ve çözüme kavuştu. Bunda emeği olan herkesten Allah razı olsun.”dedi.

Sanayi esnaflarından Beşir Şaman; “Sanayi sitesi yönetimi ve Belediyemize teşekkür ederiz. Yapılan parke taşı döşemelerle caddelerimiz temiz bir görünüm kazandı. Müşterilerimizde yapılan bu çalışmalardan memnun kaldı. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.”dedi.

 

YEREL 14.07.2021 12:12:00 273 0

CİZRE BELEDİYESİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

Cizre Belediyesi Küçük Sanayi Sitesinde başlattığı kilitli parke döşeme ve yol yapım çalışması kapsamında 40 bin metrekare kilit parke taşı döşeyerek çalışmalarını tamamladı.