Arıcan`dan, Hz. Hatice Kız Kur`an Kursunu Ziyaret
Yayınlanma:
Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan,İlçe Müftüsü Selahattin Yılmaz ile birlikte Hz. Hatice Kız Kur'an Kursunu Ziyaret etti.
Arıcan, Cizre İlçe Müftülüğüne...
Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan,İlçe Müftüsü Selahattin Yılmaz ile birlikte Hz. Hatice Kız Kur’an Kursunu Ziyaret etti.
Arıcan, Cizre İlçe Müftülüğüne bağlı Hz. Hatice Kız Kur’an Kursunu ziyaret etti. Kursta eğitim gören öğrencilerle yakından ilgilenerek bir süre sohbet eden Arıcan Kur’an Kurslarının durumu ve öğrenciler hakkında bilgi aldı. Kur’an kurslarının ihtiyaçları noktasında talepleri alarak giderilmesi konusunda çalışmalar yapılacağını belirtti.
Cizre İlçe Müftüsü Selahattin Yılmaz ise,Kuran Kurslarına ve öğrencilere vermiş oldukları desteklerden dolayı Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan’a teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.