ÜCRETLİ ÖĞRETMEN ALIMI ULUDERE`DE BAŞLADI

ÜCRETLİ ÖĞRETMEN ALIMI ULUDERE`DE BAŞLADI
Şırnak'ın Uludere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,2018-2019 Eğitim öğretim yılı ücretli öğretmenlik başvuruları 2Temmuz ve 27 Temmuz 2018 tarihleri arasında alınacağını duyurdu. ...
 Şırnak’ın Uludere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,2018-2019 Eğitim öğretim yılı ücretli öğretmenlik başvuruları 2Temmuz ve 27 Temmuz 2018 tarihleri arasında alınacağını duyurdu.

         Uludere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklama şunlar kaydedildi;2018-2019 Eğitim -  Öğretim yılı ilçemiz merkez ve köy okullarında ücretli öğretmenlik yapmak üzere müracaatlar 02.07.2018 - 27.07.2018 tarihleri arasında başvurular alınacaktır. Başvuru yapacak adaylar değerlendirmeye esas olmak üzere aşağıda belirtilen başvuru evraklarının asıllarının veya onaylı örneklerini 27.07.2018 Cuma günü mesai bitimine kadar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Ücretli Öğretmenlik Başvurusu İçin İstenilen Belgeler

1- Ücretli öğretmen için ekte gönderdiğimiz başvuru dilekçesi. ( Fotoğraf kısmına fotoğraf yapıştırılacak )

2-Diploma, Mezuniyet Belgesi, Çıkış Belgesinin aslı ve fotokopisi ( Aslı mutlaka olacak, yurt dışı okul mezunlarından denklik belgesi istenilecek )

3-Pedagojik Formasyon Belgesi/Ortaöğretim alan öğretmenliği tezsiz yüksek lisans belgesinin aslı ve fotokopisi, ( Eğitim fakültesi mezunları hariç )

4-Nüfus cüzdan fotokopisi

5-KPSS sonuç çıktısı ( Varsa )

6- Sabıka kaydı ( e-devlet üzerinden alınabilir )

7- Uludere Ziraat Bankasında hesabı olanlar için banka hesap bilgileri ( ilgili banka şubesinde hesabı olmayanlar, görevlendirildiği taktirde hesap açacaklardır.)

8- Öğretmenlik yapmasına teşkil edecek bir hastalığı olmadığına dair sağlık raporu.

9- Askerlik durum belgesi.

ÖNEMLİ NOT:

*  Erkek öğretmenler askerlik durumları tecilli veya yapmışsa bile resmi evrak ile durum belgesini beyan etmelidir.

* Adli sicil kaydı olanlara görev verilmeyecektir. Sicil kayıtları silinenler ise değerlendirmede en sona bırakılacaktır.

* Yukarıda belirtilen evrakları tamamlayan adaylar 27.07.2018 Cuma günü mesai bitimine kadar Uludere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.

* Başvuran adaylar güvenlik soruşturması olumlu olması durumunda başvuruları değerlendirilecektir.

* Başvuruda bulunanların ayrıca e-devlet üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.