Emekli Promosyon Ödemeleri Güncellendi; Garanti BBVA Yeni Ödemeleri Duyurdu

Emekli Promosyon Ödemeleri Güncellendi; Garanti BBVA Yeni Ödemeleri Duyurdu
Garanti BBVA, emeklilere yönelik yeni ödeme planlarını duyurdu.

Garanti BBVA'nın emeklilere yönelik sunduğu yeni ödeme planları, emeklilerin maddi durumlarını daha iyi bir noktaya taşımayı amaçlıyor. Bu kapsamda, emeklilere sunulan promosyon ödemeleri artık daha cazip fırsatlar sunuyor. Emeklilerin bu yeni ödeme planlarından yararlanarak maddi anlamda daha güvende hissetmeleri ve hayatlarını daha rahat bir şekilde sürdürebilmeleri hedefleniyor.

İşte Garanti BBVA'nın açıklaması

Emekli maaşını Garanti BBVA'dan alanlara 15.000 TL’ye varan nakit promosyon fırsatı! Emekli promosyon fırsatını kaçırmayın.

Emekli Promosyon Kampanyası geçerlilik tarihi 28 Mart - 30 Nisan 2024’tür. Bankamız Kampanya Koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Siz de emekli maaşınızı Garanti BBVA’dan alarak, 15.000 TL'ye varan nakit promosyon fırsatını kaçırmayın!

Üstelik EYTli olup prim borcu olanlar, avantajlı faizlerle EYT Prim Borcu Kredisi kullanarak, hemen emekli olabilirler. Siz de EYT Prim Borcu Kredisi'ne başvurun, hemen emekli olun. EYT Prim Borcu Kredisi ile ilgili detaylı bilgiye EYT Kredisi sayfasından ulaşabilirsiniz.
Garanti BBVA’da emekli maaşınızın bağlı olduğu Vadesiz TL hesabınızı kullanarak Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet üzerinden yapacağınız havale ve hafta içi saat 16.00’ya kadar olan EFT/FAST işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz! (01.04.2021 itibarıyla geçerli olan uygulama, resmî tatil günleri ve hafta sonlarını kapsamamaktadır. Uygulamaya daha önceki tarihlerde yapılan EFT/FAST ve havale işlemleri dahil değildir.)

Kaynak:Haber Merkezi