Gönül Dağı'nın unutulmaz ismi diziye veda etti: Açıklamaları herkesi şaşırttı

Gönül Dağı'nın unutulmaz ismi diziye veda etti: Açıklamaları herkesi şaşırttı
TRT1'in sevilen dizisi Gönül Dağı'na veda eden oyuncu, uzun bir süredir merakla beklenen açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düştü. Dizinin unutulmaz ismi, ilk kez konuşarak hayranlarını şaşırtmayı başardı.

Oyuncunun yaptığı açıklamalarda, diziden ayrılma kararının zor olduğunu ancak kariyerine yeni projelerle devam etmek istediğini belirttiği öğrenildi. Gönül Dağı'nın sevilen karakterlerinden biri olan oyuncunun veda açıklamaları, diziye olan bağlılığını ve izleyicilerine duyduğu saygıyı bir kez daha ortaya koydu. Hayranları tarafından büyük bir üzüntüyle karşılanan ayrılık haberine rağmen, oyuncunun gelecekteki projeleri merakla bekleniyor.

haber7'nin aktardığı habere göre; Başrolünü üstlendiği Gönül Dağı dizisinden ayrılmasıyla hayranlarını hüsrana uğratan Gülsim Ali, aylar sonra suskunluğunu bozdu. Kendi isteğiyle veda etmediğinin altını çizen Gülsim Ali, "Taner ve Dilek'in hikayeleri yarım kaldı" dedi.


TRT1 ekranlarında yayına girdiği her hafta reytingleri altüst etmeyi başaran Gönül Dağı dizisinde 'Mühendis Dilek' karakteriyle kameralar karşısına geçen Gülsim Ali vedasıyla hayal kırıklığı yaşatmıştı.

Bilindiği üzere Gönül Dağı'nın çekimlerinin yapıldığı yerin şehirden uzak olmasından ötürü zorlandığını ifade ettiği, aynı zamanda kendi isteğiyle yollarını ayırdığı iddiası gündeme taşınmıştı. Aylar sonra suskunluğunu bozan ve ileri sürülen iddialara açıklık getiren Gülsim Ali İlhan, çarpıcı bir itirafa imza atarak kadroya kendi isteğiyle veda etmediğini belirtti.

'Ben Ayrılmak İstiyorum' Diyerek Ayrılan Bir Oyuncu Varsa Helal Olsun

lbore-1708432913-3501.jpg

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın sorularını yanıtlayan Gülsüm Ali İlhan, Gönül Dağı hakkında "Gönül Dağı çok özel bir proje. İnsanların kolay yakalayamadığı uyumu orada yakalamıştık. Bence oyuncu böyle bir vedanın kararını veremez. 'Ben ayrılmak istiyorum' diyerek ayrılan bir oyuncu varsa helal olsun. Ben o değilim... Bence hikaye buraya kadardı. Öyle olması gerekiyordu. Zamanımız oraya kadardı" şeklinde sözlere yer verdi.

'Taner ve Dilek'in Hikayeleri Yarım Kaldı'
"Dilek'in hikayesi devam etseydi oynar mıydın?" sorusuna da cevap veren İlhan, "Dilek'in hikayesi ben çıkmış olsam da devam ediyor. Ayrıldıktan sonra fragmanı izleyince içimden bir parça kopmuş gibi hissettim. Diziye geri dönmem imkansız. Özel bir sahnede yer almak isterdim. Taner ve Dilek'in oğullarıyla olan mutluluğunu görmeyi çok isterdim. Hikayeleri yarım kaldı" ifadelerini kullandı.

Kaynak:Haber Merkezi