Cizre Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan,"Eğitim Önceliğimizdir"

Cizre Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili Faik Arıcan,"Eğitim Önceliğimizdir"
2018-2019 Eğitim Öğretim yılı öncesinde eğitimcilerle bir araya Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanı Faik Arıcan,” Geleceğimiz olan çocuklarımızın topluma faydalı bireyler olarak yetişmesinde eğitimin...
 

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı öncesinde eğitimcilerle bir araya Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanı Faik Arıcan,” Geleceğimiz olan çocuklarımızın topluma faydalı bireyler olarak yetişmesinde eğitimin kalitesi son derece önem arz etmektedir.”dedi.

         Yeni Eğitim ve Öğretim Yılının başlamasına sayılı günler kala Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanı Faik Arıcan, Eğitimcilerle bir araya gelip eğitimdeki sorun ve eksikleri masaya yatırdı.

Cizre Kaymakamlığı Konferans salonunda yapılan toplantıya, Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Faik Arıcan, ilçe Milli Eğitim Müdürü Şakan İke, Şube Müdürleri ve tüm okul müdürleri katıldı.

Eğitimcilere yönelik toplantıda konuşan Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkanı Faik Arıcan, “Bilindiği üzere Ülkemizde eğitim öğretim alanlarında önemli mesafeler kat edilmiştir. Burada bulunmamızın asıl amacı, çocuklarımızın en iyi eğitimden yararlanmalarını sağlamaktır. Eğitim öğretim konusunda eksiklikler ve hatalar tespit edilip gerekli önlemlerin alınması gerekir. Bu kapsamda hem Kaymakamlık hem de Belediye olarak eğitim ve öğretim için üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapıyoruz. Devletimiz, eğitim konusunda hiçbir masraftan kaçınmayarak desteğini en iyi şekilde ortaya koymaktadır. Gelişmiş bir ülkenin temelinde iyi bir eğitim yatmaktadır. Geleceğimiz olan çocuklarımızın topluma faydalı bireyler olarak yetişmesinde eğitimin kalitesi son derece önem arz etmektedir. Bu hususta denetimleri artırmalı ve gerekli tedbirleri almalıyız.” dedi. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.