Materyal Tasarım Sergisi Üniversitede Açıldı

Materyal Tasarım Sergisi Üniversitede Açıldı
“İslam Bilim, Tarih ve Sanatları Materyal Tasarımı” Sergisi Şırnak Üniversitesinde Açıldı Şırnak Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 4. sınıf öğrencileri tarafından 15 Temmuz Kongre...
 

“İslam Bilim, Tarih ve Sanatları Materyal Tasarımı” Sergisi Şırnak Üniversitesinde Açıldı

Şırnak Üniversitesi  İlahiyat Fakültesi 4. sınıf öğrencileri tarafından 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi fuaye alanında “İslam Bilim, Tarih ve Sanatları Materyal Tasarımı” adlı serginin açılışı yapıldı. İlahiyat Fakültesi Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı dersi kapsamında düzenlen sergiye Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan, Rektör Yardımcısı ve İlahiyat Fakültesi Dekan V. Abdülaziz Hatip, Şırnak İl Müftüsü Ramazan Tolan, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Sergide konuşma yapan Üniversitemiz Rektörü Mehmet Emin Erkan, üniversitelerin sosyal ve sorumluluk projelerine önem vermesi gerektiğini ifade etti. Sözlerine “İlahiyat Fakültesi’nin bu anlamda gayreti ve çabası kesinlikle takdire değerdir. Güçlü akademik kadrosunun yanı sıra, öğrencilerin azim ve şevki de ayrı bir gurur kaynağımız. Eğitimde kalıcılığı sağlama noktasında materyal kullanımın önemli bir yeri vardır. Nitekim bu sergi de bunun güzel bir örneğini teşkil etmektedir” şeklinde devam etti.

Programın sonunda Rektör Erkan, İslam Bilim, Tarih ve Sanatları Materyal Tasarımı dersini veren Öğr. Gör. Fatih Selim Erdamar’a şahsı ve öğrencileri adına plaket takdiminde bulundu.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.