Okula Kabul Sınavları Başladı

Okula Kabul Sınavları Başladı
Bahçeşehir Kolejinin Türkiye geneline okula kabul sınavı (Bursluluk Sınavı) başladı. Silopi'deki öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Bahçeşehir'e kabul sınavı gelecek hafta 4.5.6 ve...
 

Bahçeşehir Kolejinin Türkiye geneline okula kabul sınavı (Bursluluk Sınavı) başladı. Silopi’deki öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Bahçeşehir’e kabul sınavı gelecek hafta 4.5.6 ve 7 Sınıflara uygulanacaktır.

Okula kabul sınavı’nda başarı gösteren öğrenciler çeşitli oranlarda eğitim bursu ile ödüllendirilecek. Kaliteli eğitimi Türkiye’de daha fazla çocuğa ulaştırmak misyonuyla yola çıkan ve bugün Türkiye’nin 56 ilinde bulunan 125 kampüsünde 75 bini aşkın öğrenciye  eğitim veren Bahçeşehir koleji, uyguladığı eğitim modelleriyle geleceğin dünyasında fark yaratacak bir nesil yetiştiriyor. Farklı disiplinlerin bir arada kullanılabilmesi için gerekli becerileri kazandıran STEM eğitiminin Türkiye’deki öncülüğünü yapan Bahçeşehir Koleji, tüm kademelerinde uyguladığı  STEM+A eğitiminin yanı sıra Çift Dilli Eğitim, Master 6, Master Junior, Kişiye Özgü Öğretim Modeli (KÖM),Kodlama ve Robotik gibi Eğitim model ve uygulamalarıyla öğrencilerin bireysel öğrenme stillerine ve çok yönlü gelişimlerine uygun bir eğitim veriyor. 4’üncü, 5’inci,6’ncı ve 7’nci sınıf öğrencileri için 23 Şubat 2019 tarihinde gerçekleştirecek. Başvurlar Bahçeşehir Koleji Kampüslerinden kabul edilecek.

 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.