Silopi`de Gençlik Merkezine Malzeme Desteği

Silopi`de Gençlik Merkezine Malzeme Desteği
Silopi Belediyesi tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Silopi Gençlik Merkezinde açılan kurlar için malzeme tahsis edildi. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Silopi Gençlik...
 

Silopi Belediyesi tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Silopi Gençlik Merkezinde açılan kurlar için malzeme tahsis edildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Silopi Gençlik Merkezinde bir süredir çeşitli alanlarda açılan kurslara Belediyesi tarafından malzeme desteği yapıldı. Müzik dersi alan öğrencilere enstrüman desteği sunan belediye, gemi kursu için malzeme alımları da yaptı.

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Sezer Işıktaş`ın kendilerine sürekli destek çıktığını belirten Gençlik Merkezindeki kurs alan öğrenciler, ihtiyaçları giderildiği için memnuniyetlerini dile getirdi. 

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Gençlik Merkezi Müdiresi Ayten Şimdi, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Işıktaş`ın talimatı doğrultusunda malzeme desteğinin belediyemizce yapıldığını söyledi.

Ayten Şimdi; "şu ana kadar 437 öğrencimiz aktif bir şekilde Gençlik Merkezinde kurs eğitimi görüyor. Bazı kurslarımız için malzeme ihtiyacımızın olduğunu belediyemize bildirdik. Kaymakam ve Belediye başkan Vekili Sezer Işıktaş, gereken ihtiyaçlarımız giderdi. Müzik kurslarımıza enstrüman, Gemi Kursumuza malzeme, Satranç kursumuza satranç takımı, spor alanlarında açılan kurslarımıza spor malzemeleri ve diğer bütün kurslarımız için gereken ne ihtiyacımız varsa giderdi. Bu kapsam da gençlerimiz okul ders saatlerinin dışında Gençlik Merkezine gelerek çeşitli kurslarımızda eğitim görüyor. Vakitlerini boş işlerle geçirmiyorlar. Bizlere her daim desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sezer Işıktaş`a, Silopi Belediyesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum."dedi.

 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.