Şırnak Valisi Aktaş Güçlükonak`ta İncelemelerde Bulundu

Şırnak Valisi Aktaş Güçlükonak`ta İncelemelerde Bulundu
Şırnak Valisi Mehmet Aktaş, Güçlükonak ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Şırnak Valisi Mehmet Aktaş, beraberinde 23. Piyade Tümen Komutanı Tuğgeneral Halil Soysal, İl Jandarma Komutanı...
 

Şırnak Valisi Mehmet Aktaş, Güçlükonak ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Şırnak Valisi Mehmet Aktaş, beraberinde 23. Piyade Tümen Komutanı Tuğgeneral Halil Soysal, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım ile ilçeye geldi.

Burada Kaymakamlık, belediye, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Aktaş, çocuklara da çeşitli hediyeler verdi.

Şırnak Valisi Mehmet Aktaş, Güçlükonak ilçesini ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu. Güçlükonak ilçesinde Kaymakamı Serhat Doğan, Güçlükonak Belediye Başkanı Bahattin Aktuğ, ile vatandaşlarla bir araya gelerek onları dinledi hasbıhal etti. İlçenin ihtiyaçları ve çözümleri üzerine konuştu. Milletle el ele her zorluğun aşılacağını belirtti.

Temasları kapsamında Güçlükonak ilçesini ziyaret eden Vali Aktaş, burada Güçlükonak Kaymakamı Serhat Doğan, Güçlükonak Belediye Başkanı Bahattin Aktuğ ve kanaat önderlerinin de katıldığı istişare toplantıları gerçekleştirdi. Vali Aktaş’ın İlçede devlet yatırımları ve bu yatırımlar kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında tüm paydaşlar ile görüş alışverişinde bulunduğu toplantılar geniş bir katılımla gerçekleşti.

 Toplantıların ana gündeminde bölücü terör örgütünün yıllarca bölge halkına zulüm ettiği, tehdit ve saldırılarla bölgenin kalkınmasını engellediği ancak devletin gerçekleştirmiş olduğu huzur operasyonları neticesinde artık bölgede bir bahar ikliminin oluştuğu, herkesin bu iklimde kardeşçe ve güvende yaşamaya devam ettiği de yer aldı.

 Güvenlik güçlerin gerçekleştirmiş olduğu kararlı çalışmalar neticesinde yıllarca gidilemeyen tarihi ören yerleri ile yaylaların kullanıma ve ziyarete açılacağının altını çizen Vali Aktaş, teröre karşı vatandaşların her zamanki gibi devletinin yanında yer alması yönündeki sözlerini de yineledi.

 Toplantıların ardından ilçede yapımı devam eden yatırımlar gibi kamu hizmet alanlarını da inceleyen Vali Aktaş, yetkililerden bilgi alarak bu yerlerin herhangi bir eksiği olmadan hizmet vermeleri yönündeki hassasiyetini belirtti.

 Vali Aktaş, temaslarının ardından ziyaretlerini tamamladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.