NOW TV'nin Kızıl Goncalar dizisinde tüm sırlar açığa çıkıyor. Dizide büyük değişim var

NOW TV'nin Kızıl Goncalar dizisinde tüm sırlar açığa çıkıyor. Dizide büyük değişim var
NOW TV ekranlarında yayımlanan Kızıl Goncalar dizisinde büyük değişim. Kızıl Goncalar dizisinde tüm sırlar açığa çıkıyor

"Kızıl Goncalar" dizisi, başladığı ilk günden beri karmaşık karakter ilişkileri, sürükleyici hikayesi ve beklenmedik dönemeçleri ile dikkat çekiyor. Dizi, özellikle güçlü kadın karakterleri ve toplumsal konuları işleyişiyle övgü toplamıştı. Ancak son dönemde yaşanan olaylar ve karakterler arasındaki sırların açığa çıkması, dizinin dinamiklerini tamamen değiştirdi.

oda tv'deki habere göre; ‘Kızıl Goncalar’da yeni bölümde sırlar artık bir bir ortaya çıkıyor. Annesinin sandığının aksine, intihar ettiğini öğrenen Cüneyd yıkılır. Ancak bildikleriyle afallayan yalnız Cüneyd değildir. Mira’nın gerçek annesinin Meryem olduğunu öğrenen Levent, vicdanıyla korkuları arasında sıkışır. Bu sırada Meryem de Cüneyd ve Zeynep’e dair önemli bir sırrı öğrenmiş ve köşeye sıkışmıştır. Müyesser, Hasna ve Affan’ın desteğini arkasına alan Sadi Hüdayi ise posta oturmak için tehlikeli ve cüretkar bir plan yapar. Cüneyd kendisini ortasında bulduğu bu mücadelede dedesi Mürşid Efendi için endişelenmektedir ve ayağa kalkmak için ihtiyaç duyduğu gücü Zeynep’in sözlerinde bulacaktır. Levent ise Zeynep’i kurtarmak için peşine düştüğü Cüneyd’in annesiyle ilgili bambaşka bir gerçeğe ulaşsa da Meryem’in dayanacak gücü kalmamış, gemileri yakmaya karar vermiştir.

Kaynak:Haber Merkezi