Kanal D dizisi Yargı yeni bir oyuncuyu kadrosuna kattı! Ödüllü oyuncu kadroda

Kanal D dizisi Yargı yeni bir oyuncuyu kadrosuna kattı! Ödüllü oyuncu kadroda
Ödüllü genç oyuncu "Yargı" dizisine konuk oluyor. Kanal D ekranlarında yayımlanan Yargı dizisi fırtına gibi esmeye devam ediyor

Yargı dizisi, Kanal D ekranlarında izleyicileri büyülemeye devam ediyor. Son olarak, ödüllü genç oyuncu bu iddialı yapımın kadrosuna konuk oluyor. Dizinin hayranları, bu ismin performansını merakla bekliyor.

Yargı dizisi, izleyicilere sürükleyici ve etkileyici hikayesiyle adından söz ettiriyor. Gerilim dolu sahneleri ve başarılı oyunculuk performanslarıyla dikkat çeken dizi, her hafta yeni bir heyecanla izleyicilerini ekran başına kilitlemeyi başarıyor.
Bu iddialı yapının kadrosuna katılacak olan ödüllü genç oyuncu, izleyicilere unutulmaz bir performans sunmaya hazırlanıyor

whatsapp-image-2024-02-10-at-13-03-02.jpg

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yargı pazar akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Fenomen diziye İlayda Elif Elhih konuk oluyor. Ali Bilgin ile Beste Sultan‘ın başarılı rejisiyle her hafta izleyiciye seyir zevki yüksek bir dizi sunan Sema Ergenekon‘un yazdığı dizide İlayda Elif Elhih “Dilan” karakterine hayat verecek. Genç yıldız Emmy ödüllü Yargı’da yeni bölümünde çalıştığı dernekte tuttuğunu koparan, elinden her iş gelen ve güçlü özellikleriyle çevresindekilerin sevgisini toplayan genç bir kadın olarak karşımıza çıkacak.

İlayda Elif Elhih, Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nin tiyatro bölümünde başladığı öğrencilik hayatına Kadir Has Üniversitesi’nde devam etti. Mezuniyetin ardından sinema setleriyle tanışan başarılı ve genç oyuncu, ilk önemli oyunculuk denemesiyle “en iyi kadın oyuncu ödülü”nün sahibi oldu.

Kaynak:Haber Merkezi